Grąžinimas

90 DIENŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Norime, kad visi mūsų klientai būtų patenkinti ir saugūs, pirkdami internetinėje parduotuvėje, todėl siūlome 90 dienų grąžinimo garantiją.

Nepamirškite, kad turite saugiai supakuoti prekę, norint išvengti prekės apgadinimo transportavimo metu.

Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. Prekės turi būti nemontuotos, su apsauginėmis plėvelėmis, turi būti nepakeista prekės pirminė pardaviminė išvaizda.

Gavus prekę, ją patikriname ir grąžiname pinigus per 14 dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirkimas.

Siunčiant prekę, Jūs esate atsakingi už siuntimo išlaidas. Siųskite tuo pačiu adresu, kurį matote ant gautos prekės siuntos lipduko.

Jei norite, kad grąžinimu pasirūpintume mes – informuokite telefonu +370 676 46447 arba elektroniniu paštu info@balticmirror.com ir užskysime Jums kurjerį, kuris atvyks su siuntos lipduku pas jus per artimiausias 1-3 darbo dienas. Grąžinimo kaina priklauso nuo prekės dydžio ir svorio.

Jei prekė yra net neatidaryta – jums grąžiname visą prekės sumą, išskyrus kurjerio išlaidas, jei kurjerį iškvietėme mes. Jei prekės yra atidarytos arba ne naujos, individualiai sprendžiame dėl galimo dalinio pinigų grąžinimo.

Individualūs gaminiai negrąžinami.

JEI GAVOTE SUGADINTĄ AR NE TĄ PREKĘ

Dedame visas pastangas, kad patikrintume kiekvieną prekę prieš siuntą, o prekės pakavimas būtų pats saugiausias. Kadangi siunčiamose prekėse yra stiklas, deja, kartais nutinka taip, kad prekė atkeliauja pažeista. Tai nutinka maždaug 1% pakuočių.

Jei Jums nepasisekė ir gavote sugadintą, brokuotą ar netinkamą prekę, mes visada stengiamės kuo greičiau Jums padėti. Atsiųskite gaminio nuotraukas elektroniniu paštu info@balticmirror.com kartu su kita informacija (jūsų vardas, pavardė, užsakymo numeris), aprašykite situaciją ir mes kuo skubiau išspręsime iškilusią problemą.

Jei prekė sugadinta transportavimo metu, prekė yra brokuota ar gavote ne tą prekę – naują prekę Jums išsiųsime nemokamai arba nemokamai pakeisime į tinkamą prekę.

JEI NORITE PAKEISTI PREKĘ Į KITĄ

Jei gavus prekę supratote, kad Jums nepatinka dizainas ar dydis – galite pakeisti į kitą prekę.

Prekės nemontuokite, nenuimkite apsauginių plėvelių, t.y. nepakeiskite prekės pirminės išvaizdos. Užsakysime Jums kurjerį, kuris greičiausiai jau kitą darbo dieną atvyks paimti prekės. Gavus prekę ir ją patikrinus iškart išsiųsime naują. Kartu su naujos prekės išsiuntimu gausite sąskaitą prekės skirtumui apmokėti, jei kita pasirinkta prekė brangesnė, taip pat prekės keitimo kurjerio išlaidoms apmokėti.