Dažnai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti LED veidrodį?

Atkreipkite dėmesį į veidrodžio formą, dydį, apšvietimo tipą, taip pat erdvę, kurioje veidrodis bus kabinamas. Formą rinkitės pagal interjere dominuojančias formas, linijas. Jei turite daugiau apvalių, ovalių formų – tokį veidrodį ir pasirinkite. Jei interjere dominuoja kampai, griežtos linijos – rinkitės kvadratinį arba stačiakampį veidrodį. Norint suteikti interjerui išskirtinumo – rinkitės netradicinės formos veidrodį. Dydis – bene svarbiausias kriterijus, renkantis veidrodį. Išsimatuokite spintelės, kriauklės dydžius, atstumus nuo sienų. Nepamirškite, jog veidrodžiai vizualiai didina erdvę, todėl išsirinkus didesnį veidrodį – įspūdis bus didesnis, o patalpa vizualiai atrodys kiek didesnė. Jei veidrodis yra tik interjero akcentas – rinkitės mažesnių dydžių LED veidrodį. Nuo apšvietimo tipo priklauso šviesos ryškumas. Pasirinkus tik galinį (foninį) apšvietimą, šviesa bus labiau akcentinė, o pasirinkus LED apšvietimą iš priekio – šviesa ryškesnė. Galiausiai, įvertinkite patalpą, kurioje bus kabinamas LED veidrodis.

Kaip pakabinti LED veidrodį?

Šis procesas tikrai paprastas: LED veidrodis kabinamas ant sienos įgrežiant į sieną kiaurymę. Prie kiekvieno veidrodžio pridedama trumpa ir aiški montavimo instruckija.

Kaip jungiasi LED veidrodis?

Rekomenduojame pajungimui palikti vieną laidą už veidrodžio nugaros, kuris bus sujungiamas su Jūsų naujuoju LED veidrodžiu.

Ar reikia papildomo jungiklio?

Ne, papildomas jungiklis nebūtinas, nes kiekvienas LED veidrodis turi jutiminį jungiklį.

Koks LED veidrodžio galingumas? Ar užtenka šviesos, norint pasidažyti ar atlikti kitas grožio procedūras?

Veidrodžių gamybai naudojamos 2835 LED juostos, net 120 LED diodai viename metre, kas yra tikrai RYŠKU! Mūsų veidrodžiai yra maždaug 4.6 karto ryškesni nei standartiniai LED veidrodžiai.

Kaip prižiūrėti LED veidrodį?

LED veidrodį geriausia valyti mikropluošto šluoste: ją užtenka suvilgyti šiltu vandeniu. Veidrodį valykite sukamaisiais judesiais. Norint tobulų rezultatų – paimkite antrą – sausą mikropluošto šluostę ir veidrodį nusausinkite. Įsisenėjusiems nešvarumams galite naudoti muilą su šiltu vandeniu arba langų valiklį. Bet kokių kitų cheminių medžiagų naudoti griežtai nerekomenduojame – tai gali pažeisti veidrodį ir ilgainiui jo išvaizda bus nebe tokia, kaip tik įsigijus.

Kiek kainuoja veidrodžio pristatymas?

LED veidrodį pristatysime visiškai nemokamai iki Jūsų namų ar biuro durų.