Dažnai užduodami klausimai

BENDRI KLAUSIMAI

Ar siūlote nuolaidas perkant didesnį prekių kiekių?

Jei norite įsigyti didelį kiekį veidrodžių, mielai suteiksime Jums asmeninę nuolaidą. Parašykite info@balticmirror.com ir nurodykite kiek bei kokių veidrodžių norite įsigyti.

Ar turite fizinę parduotuvę?

Fizinės parduotuvės neturime – tai viena iš priežasčių, kodėl galime pasiūlyti itin gerą kainą už puikią kokybę. Rašykite arba skambinkite ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, taip pat atsiųsime klientų nuotraukų ir pakonsultuosime nemokamai. Jei Jums nepatinka gautas veidrodis – nemontuokite, nenuimkite apsauginių plėvelių – ir grąžinkite jį mums.

Ką daryti, jei noriu grąžinti prekę?

Susisiekite su mumis ir Jums nieko nereikės daryti – suorganizuosime kurjerį į Jums patogią vietą. Nepamirškite tinkamai supakuoti prekės, norint išvengti prekės sugadinimo siuntimo metu. Pirkėjas privalo padengti prekių grąžinimo išlaidas ir ši suma nėra grąžinama. Jei produktas neišpakuotas, nenuimtos apsauginės plėvelės, nemontuotas – grąžinsime jums visą pinigų sumą minus siuntimo išlaidos atgal. Pinigai bus grąžinami į Jūsų sąskaitą per 14 dienų nuo prekės priėmimo momento. Esant bet kokiam prekės pažeidimui, sprendimas dėl dalinio pinigų grąžinimo priimamas individualiai.

Kiek laiko trunka pristatymas?

Mūsų tikslas išsiųsti visus užsakymus, atliktus iki 12:00 darbo dieną, tą pčią dieną, jei prekė yra sandelyje. Jei užsakymas atliktas po 12:00 darbo dieną – išsiunčiamas kitą darbp dieną. Jei užsakymas atliekamas savaitgalį – išsiunčiamas pirmą darbo dieną po savaitgalio ar šventinių dienų. Kai prekė išsiunčiama, ji klientą įprastai pasiekia per 1-3 darbo dieną (mes neatsakome už bet kokius transporto kompanijos vėlavimus).

Šios taisyklės galioja produktams, kurie yra sandėlyje. Jei tai išankstinis užsakymas – pristatymo terminas ilgesnis ir individualus kiekvienam produktui. Visą informaciją apie galimą pristatymo terminą gausite elektroniniu paštu.

Gavau sugadintą prekę, ką daryti?

Kuo skubiau susisiekite su mumis info@balticmirror.com ir atsiųskite detalią informaciją bei vizualinę medžiagą (nuotraukos / video). Tai turite padaryti kuo greičiau, tačiau ne vėliau kaip per 5 dienas nuo prekės gavimo. Per artimiausias 24-48 val. gausite atsakymą. Jei prekė sugadinta transportavimo metu ar išsiųsta brokuota prekė – mes kuo skubiau pakeisime į naują.

Ar gausiu prekės siuntimo kodą?

Taip, išsiuntimo dieną gausite elektroninį laišką su prekės siuntimo kodu.

Ar suteikiate garantiją?

Taip, visų prekių garantija – 2 metai.

Kaip galiu apmokėti už prekes?

Įsidėkite prekę į krepšelį, užpildykite laukelius ir pasirinkite Jums patogiausią mokėjimo būdą. Galite mokėti per elektroninę bankininkystę, taip pat bankiniu pavedimu ar apmokėti už prekes jas gavus kortele/grynais kurjeriui.

KLAUSIMAI APIE PREKES

Ar galiu pakeisti prekę?

Taip, galite pakeisti savo užsakymą iki jo išsiuntimo momento. Išsiuntus prekę, vadovaukitės prekės grąžinimo instrukcijomis.

Kaip išsirinkti LED veidrodį?

Atkreipkite dėmesį į veidrodžio formą, dydį, apšvietimo tipą, taip pat erdvę, kurioje veidrodis bus kabinamas. Formą rinkitės pagal interjere dominuojančias formas, linijas. Jei turite daugiau apvalių, ovalių formų – tokį veidrodį ir pasirinkite. Jei interjere dominuoja kampai, griežtos linijos – rinkitės kvadratinį arba stačiakampį veidrodį. Norint suteikti interjerui išskirtinumo – rinkitės netradicinės formos veidrodį. Dydis – bene svarbiausias kriterijus, renkantis veidrodį. Išsimatuokite spintelės, kriauklės dydžius, atstumus nuo sienų. Nepamirškite, jog veidrodžiai vizualiai didina erdvę, todėl išsirinkus didesnį veidrodį – įspūdis bus didesnis, o patalpa vizualiai atrodys kiek didesnė. Jei veidrodis yra tik interjero akcentas – rinkitės mažesnių dydžių LED veidrodį. Nuo apšvietimo tipo priklauso šviesos ryškumas. Pasirinkus tik galinį (foninį) apšvietimą, šviesa bus labiau akcentinė, o pasirinkus LED apšvietimą iš priekio – šviesa ryškesnė. Galiausiai, įvertinkite patalpą, kurioje bus kabinamas LED veidrodis.

Ar užtenka šviesos, norint pasidažyti ar atlikti kitas grožio procedūras?

LED veidrodžiai pagaminti taip, kad suteiktų optimalią šviesą žmogui, stovinčiam priešais veidrodį, pasidažyti ar atlikti kitas grožio procedūras. LED šviesa yra išskaidyta, todėl tai negali būti vienintelis šviesos šaltinis vonios kambaryje. Mes rekomenduojame turėti papildomą šviesos šaltinį lubose ar sienoje, kuris būtų naudojamas kaip pagrindinis šviesos šaltinis vonios kambaryje.

Jei atrodo, kad Jums šviesos nepakanka – siūlome įsigyti papildomą LED lempą virš veidrodžio ar pastiprinti kitą vonios kambario apšvietimą.

Kuo skiriasi priekinis ir galinis LED apšvietimai?

Foninis apšvietimas skleidžia šviesą link sienos, ant kurios veidrodis sumontuotas. Foninis apšvietimas naudojamas norint sukurti jaukią vonios kambario atmosferą. Priekinis apšvietimas labiau apšviečia objektą, esantį prie veidrodžio, o ne sieną.

Kokio storio Jūsų LED veirdožiai?

Dauguma mūsų veidrodžių yra 30mm storio, įskaitant 5mm stiklą. Čia slepiasi viskas: kabinimo sistema, reikiami laidai, transformatorius. Bet kuris veirdodis tiek iš priekio, tiek iš šono atrodo puikiai, todėl nesijaudinkite jei užėjus į vonios kambarį matysis veirdodžio šonas, o ne priekis. Iš šono nesimato nei LED taškelių, nei nereikalingų LED veidrodžio detalių – LED veidrodžių užbaigimas itin estetiškas, o laidas liks nematomas.

Turiu jau paruoštą papildomą jungiklį sienoje, ar galima naudoti su Jūsų veidrodžiu?

Taip, mūsų LED veidrodžiai turi atmintį, todėl veidrodį įjungti/išjungti galite su turimu sieniniu jungikliu. Veidrodžio šviesos ryškumo ir šiltumo reguliavimas liks ant veidrodžio.

Kurioje vietoje turi būti elektros laidas?

Tiksli vieta nėra svarbi. Jei elektros laidą jau turite – svarbiausia, kad būsimas LED veidrodis uždengtų laidą. Jei laido dar neturite – galite jį planuoti apie būsimo LED veidrodžio vidurį.

Kaip pakabinti LED veidrodį?

Šis procesas tikrai paprastas: LED veidrodis kabinamas ant sienos įgrežiant į sieną kiaurymę. Prie kiekvieno veidrodžio pridedama trumpa ir aiški montavimo instruckija.

Kokiame aukštyje montuoti LED veidrodį?

Rekomenduojame montuoti bent 10-15cm virš kriauklės, tačiau tai tik rekomendacija. Veidrodį galima kabinti ir aukščiau, ir žemiau. Veidrodžio aukštis turi būti toks, kad visa šeima galėtų patogiai matyti savo atvaizdą veidrodyje.

Kaip jungiasi LED veidrodis?

Rekomenduojame pajungimui palikti vieną laidą už veidrodžio nugaros, kuris bus sujungiamas su Jūsų naujuoju LED veidrodžiu.

Ar reikia papildomo jungiklio?

Ne, papildomas jungiklis nebūtinas, nes kiekvienas LED veidrodis turi jutiminį jungiklį.

Koks LED veidrodžio galingumas?

Veidrodžių gamybai naudojamos 2835 LED juostos, net 120 LED diodai viename metre, kas yra tikrai RYŠKU! Mūsų veidrodžiai yra maždaug 4.6 karto ryškesni nei standartiniai LED veidrodžiai.

Kaip prižiūrėti LED veidrodį?

LED veidrodį geriausia valyti mikropluošto šluoste: ją užtenka suvilgyti šiltu vandeniu. Veidrodį valykite sukamaisiais judesiais. Norint tobulų rezultatų – paimkite antrą – sausą mikropluošto šluostę ir veidrodį nusausinkite. Įsisenėjusiems nešvarumams galite naudoti muilą su šiltu vandeniu arba langų valiklį. Bet kokių kitų cheminių medžiagų naudoti griežtai nerekomenduojame – tai gali pažeisti veidrodį ir ilgainiui jo išvaizda bus nebe tokia, kaip tik įsigijus.

Kiek kainuoja veidrodžio pristatymas?

LED veidrodį pristatysime visiškai nemokamai iki Jūsų namų ar biuro durų.

Ką reiškia CRI indeksas ir kodėl jis svarbus renkantis veidrodį?

CRI – tai šviesos šaltinio gebėjimas tiksliai atkurti objekto spalvas, lyginant su natūralia saulės šviesa. CRI skalė svyruoja nuo 0 iki 100. 100 reškia, kad objekto spalvos atrodo taip, kaip natūralioje saulės šviesoje. Geru laikomas CRI 80-90, t.y. dauguma spalvų perteikiamos teisingai, tačiau objekto spalvos atkuriamos ne taip tiksliai, kaip norėtųsi. Mūsų veidrodžių CRI >90, kas rodo nuostabų spalbų perteikimą. Beje, aukštas CRI balas mažina akių ir bendrą nuovargį.

Ką reiškia, kad LED veidrodis be vario?

Tai pasako apie dangą veidrodžio gale, kuri yra atspari korozijai ir pajuodavimui. Tradiciniai sidabriniai veidrodžiai neapsaugo veidrodžio nuo pajuodavimo ir korozijos kambaryje, kuriame yra drėgmės.

Ar turite veidrodį sandėlyje?

Jei prie prekės nurodyta „Greitas pristatymas” arba „Turime”, vadinasi, atlikus užsakymą prekę gausite per 1-3 darbo dienas.

Ar Jūs montuojate LED veidrodžius?

Montavimo paslaugos neteikiame, tačiau montavimas nesudėtingas. Pakuotėje yra instrukcija ir visi reikiami elementai veidrodžio montavimui, išskyrus grąžtą.