Pirkimo taisyklės

Prieš pateikiant užsakymą, svarbu perskaityti galiojančias pirkimo taisykles. Šios taisyklės reglamentuoja santykius tarp jūsų (pirkėjo) ir MB Avytės prekyba (pardavėjo), kai perkate mūsų internetinėje svetainėje.

SANTRAUKA:

 • Pirkimo-pardavimo sandoriams, atliktiems mūsų internetinėje parduotuvėje, taikomos Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos.
 • Pirkti internetinėje parduotuvėje turi teisę visi asmenys nuo 18 metų arba 14-18 metų asmenys, kurie turi tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai yra emancipuoti, taip pat juridiniai asmenys bei aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.
 • Pirkdami sutinkate su mūsų privatumo politika dėl asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo.
 • Užsakymai yra teisiškai įpareigojantys, todėl apie bet kokį pasikėsinimą sukčiauti arba melagingus užsakymus bus pranešta policijai.
 • Jūs turite teisę į 90 dienų grąžinimo garantiją. Prekę galite grąžinti adresu, kurį matote ant siuntos etiketės, taip pat grąžinimą gali suorganizuoti pardavėjas. Mes turime teisę į kompensaciją už bet kokį prekės vertės sumažėjimą. Perkant prekes pagal individualų užsakymą, grąžinimo garantija negalioja.
 • Mes siūlome pristatymą tiesiai į jūsų namus ar kitą patogią vietą. Pristatymas visada nemokamas.
 • Jei prekė buvo sugadinta transportavimo metu arba gavote nekokybiška prekę, pakeisime ją į naują lygiavertę prekę arba grąžinsime pinigus. Tokiu atveju pardavėjas atsakingas už siuntimo išlaidas.
 • Suteikiame 24 mėnesių gatantiją.

VISOS PIRKIMO SĄLYGOS: 

PRISTATYMAS

Siunčiame Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje nemokamai.

NEPRIIMTOS SIUNTOS

Jūs, kaip klientas, turite įvesti teisingą pristatymo adresą, kartu su pašto kodu. Jei dėl kokių nors priežasčių siunta nebuvo priimta ir grąžinta mums, pasiliekame teisę imti 25EUR administracinį mokestį už papildomas siuntimo išlaidas.

PREKĖ SUGADINTA TRANSPORTAVIMO METU

Jei matote, kad siunta turi akivaizdžius išorinius defektus, ją būtina patikrinti prie kurjerio, jį informuoti ir supildyti prekės pažeidimo aktą. Apie situaciją informuokite mus tą pačią dieną, t.y. siuntos priėmimo dieną.

UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS

Pateikus užsakymą gaunate patvirtinimą elektroniniu paštu, kuris galioja kaip kvitas/čekis. Jei per 30 minučių negavote užsakymo patvirtinimo, parašykite mums info@balticmirror.com ir mes patikrinsime ar teisingai nurodėte elektroninio pašto adresą ir atsiųsime jums patvirtinimą teisingu el. paštu dar kartą.

GRĄŽINIMAS

Siūlome 90 dienų grąžinimo garantiją, jei persigalvojote dėl prekės.

Nepamirškite, kad turite saugiai supakuoti prekę, norint išvengti prekės apgadinimo transportavimo metu.

Prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje. Prekės turi būti nemontuotos, su apsauginėmis plėvelėmis, turi būti nepakeista prekės pirminė pardaviminė išvaizda.

Gavus prekę, ją patikriname ir grąžiname pinigus per 14 dienų į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas pirkimas.

Siunčiant prekę, Jūs esate atsakingi už siuntimo išlaidas. Siųskite tuo pačiu adresu, kurį matote ant gautos prekės siuntos lipduko.

Jei norite, kad grąžinimu pasirūpintume mes – informuokite telefonu +370 676 46447 arba elektroniniu paštu info@balticmirror.com ir užskysime Jums kurjerį, kuris atvyks su siuntos lipduku pas jus per artimiausias 1-3 darbo dienas. Grąžinimo kaina priklauso nuo prekės dydžio ir svorio.

Jei prekė yra net neatidaryta – jums grąžiname visą prekės sumą, išskyrus kurjerio išlaidas, jei kurjerį iškvietėme mes. Jei prekės yra atidarytos arba ne naujos, individualiai sprendžiame dėl galimo dalinio pinigų grąžinimo.

Montuotų, naudotų prekių atgal nepriimame.

Individualūs gaminiai negrąžinami.

Jei gavote sugadintą ar ne tą prekę, atsiųskite gaminio nuotraukas elektroniniu paštu info@balticmirror.com , kartu su kita informacija (jūsų vardas, pavardė, užsakymo numeris), aprašykite situaciją ir mes kuo skubiau išspręsime iškilusią problemą.

Jei prekė sugadinta transportavimo metu, prekė yra brokuota ar gavote ne tą prekę – naują prekę Jums išsiųsime nemokamai arba nemokamai pakeisime į tinkamą prekę.

Jei gavus prekę supratote, kad Jums nepatinka dizainas ar dydis – galite pakeisti į kitą prekę. Prekės nemontuokite, nenuimkite apsauginių plėvelių, t.y. nepakeiskite prekės pirminės išvaizdos. Užsakysime Jums kurjerį, kuris greičiausiai jau kitą darbo dieną atvyks paimti prekės. Gavus prekę ir ją patikrinus iškart išsiųsime naują. Kartu su naujos prekės išsiuntimu gausite sąskaitą prekės skirtumui apmokėti, jei kita pasirinkta prekė brangesnė, taip pat prekės keitimo kurjerio išlaidoms apmokėti.

GARANTIJOS

Apie prekių defektus ar komplektacijos trūkumus privaloma pranešti per 2 dienas nuo prekių gavimo momento. Pranešus apie defektą ar nusiskundimą prekė turi būti nemontuota. Dėl akivaizdžių defektų ar trūkumų prekę sumontavus, pretenzijų nepriimame.

Garantinis terminas – 24 mėn.

Garantijos galiojimo pradžia yra pirkimo data.

Pardavėjas įsipareigoja garantiniu laikotarpiu nemokamai pašalinti prekės trūkumus, kurių galėjo atsirasti dėl gamintojo kaltės.

Pirkėjas privalo atidžiai apžiūrėti prekę prieš montavimą. Po montavimo darbų pretenzijos dėl prekių su akivaizdžiais defektais nepriimamos.

Garantija negalioja, jei:

 1. prekė buvo apgadinta dėl nelaimingo atsitikimo ar neatsargumo (pavyzdžiui, sudažius LED veidrodį), pirkėjo kaltės,
 2. prekė buvo surenkama ir montuojama neteisingai, panaudotos kito gamintojo detalės,
 3. sąmoningai sugadinus prekę, netinkamai naudojant ar prižiūrint.

Produktas yra dūžus, todėl su juo reikia elgtis itin atsargiai. Produktas negali būti statomas ant žemės ar kitų paviršių, ant kampo. Prekę privaloma atidžiai apžiūrėti prieš montavimą ir esant galimybei stebėti montavimo procesą.

BENDROS NUOSTATOS

Visos prekės yra MB Avytės prekyba nuosavybė iki pilno prekės apmokėjimo. Apie bet kokį bandymą sukčiauti arba melagingus užsakymus bus pranešama policijai.

Kainos nurodytos su PVM, jei nenurodyta kitaip. Pasiliekame teisę į bet kokias spausdinimo klaidas.

Pirkti internetinėje parduotuvėje turi teisę visi asmenys nuo 18 metų arba 14-18 metų asmenys, kurie turi tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai yra emancipuoti, taip pat juridiniai asmenys bei aukščiau nurodytų asmenų įgalioti atstovai.

Pirkdami sutinkate su mūsų privatumo politika dėl asmens duomenų saugojimo ir tvarkymo.