Apie mus

Mes tikime, kad kiekvienas nusipelnė papuošti savo vonią ar kitą erdvę itin kokybišku šviečiančiu veidrodžiu. Apšvieskite savo erdvę aukščiausios kokybės LED veidrodžiais.

Baltic Mirror – tai sparčiai augantis šeimos verslas. Esame įsikūrę Vilniuje, Lietuvoje, tačiau veidrodžius pristatome nemokamai visoje Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose šalyse. Per kelerių metų darbo patirtį mes puikiai žinome, ko reikia klientams. Mes tikime, kad modernus LED veidrodis – neatsiejama namų puošmena, o Baltic Mirror išlieka LED veidrodžių lyderiu rinkoje.

Aukščiausios kokybės stiklas, geriausios kainos garantija, modernūs, stilingi LED veidrodžiai, platus pasirinkimas, greitas pristatymas, itin paprastas montavimas ir puikus klientų aptarnavimas – tai viskas, ko reikia, norint išsirinkti geriausią šviečiantį veidrodį.

Kokybė yra svarbiausia. Užtikriname ne tik kokybišką produkciją, bet ir visapusišką pasitenkinimą mūsų paslaugomis: aptarnaujame maloniai ir konsultuojame nemokamai.

Mes siūlome:
✓ Nemokamas funkcijas, kurias turime kiekviename veidrodyje: reguliuojamas šviesos ryškumas, šiltumas, nerasojimo padelis + nemokamas pristatymas visada;
✓ Itin greitą pristatymą (veidrodžius, turimus sandėlyje, pristatome per 1-3 d.d.);
✓ Itin platų įvairių dydžių ir dizainų elegantiškų LED veidrodžių pasirinkimą bet kokiai erdvei;
✓ Nemokamas konsultacijas, kai nepavyksta apsispręsti, kokį veidrodį įsigyti ar kyla klausimų, ar pasirinktas šviečiantis LED veidrodis derės Jūsų interjere bei atitiks Jūsų keliamus reikalavimus;
✓ Geriausios kainos garantiją;
✓ Labai paprastą LED veidrodžio montavimą.
✓ Papildomą apšvietimą: LED lempas (šviestuvus) tiems, kam trūksta šviesos.

Mes siekiame padėti jums suteikti komfortą šiuolaikiniame gyvenime, o mūsų LED veidrodžiai yra būtent tai, ko reikia Jūsų namams.

Rinkitės Baltic Mirror – LED veidrodžių lyderį!