Kodėl verta rinktis mus?

Visos stiklo panelės yra pagamintos iš sidabrinio veidrodžio BE VARIO, norint užtikrinti kuo didesnę apsaugą nuo korozijos, sukeliamos dėl esamos drėgmės vonios kambariuose ir butinių chemikalų.

Keičiamas šviesos intensyvumas

Visuose Baltic Mirror veidrodžiuose galima pakeisti šviesos intersyvumą – palieskite ir palaikykite lietiminį mygtuką 3 sekundes, norint pakeisti šviesos intensyvumą iš mažiau ryškios į labai ryškią ir atvirkščiai. Palikite tokią, kokia Jums reikalinga.

Galima pakeisti LED spalvos temperatūrą

Keičiant LED spalvos temperatūrą, galima sukurti skirtingą nuotaiką Jūsų vonios kambaryje – šalta / šilta. Visuose mūsų veidrodžiuose integruota funkcija leidžia vienu palietimu pakeisti temperatūrą, arba kitaip – šviesos „šiltumą”. Kiekvienas veidrodis keičiamas nuo 2700K (arba 3000K) iki 6500K.

Nerasojimo („priešrūkinė”) funkcija

Nereikia rūpintis dėl papildomo nerasojimo padelio, nes jį turime kiekviename Baltic Mirror siūlomame veidrodyje. Jokių purškalų ar bereikalingo laukimo, kol veidrodis nurasos. Po maudynių net ir karščiausiame duše Jūs pilnai matysite savo atvaizdą veidrodyje.

Aukščiausios kokybės LED juosta

Veidrodžių gamybai naudojamos 2835 LED juostos, net 120 LED diodai viename metre, kas yra tikrai RYŠKU! Mūsų veidrodžiai yra maždaug 4.6 karto ryškesni nei standartiniai LED veidrodžiai. Šviesos pilnai užtenka atlikti makiažą, nusiskusti ar užtikrinti kitus poreikius. Be to, LED juosta užtikrina 50,000 valandų gyvavimo trukmę.

Aukščiausios kokybės spalvų perteikimo indeksas (CRI)

Mūsų veidrodžių CRI indeksas yra didesnis nei 90. Tai reiškia, kad veidrodyje perteikiama spalva ir atspindžiai yra tobuli: aiškūs ir švarūs, veidrodis neiškraipo nei vaizdo, nei atspalvių.

Jutiminis mygtukas

Skirtas įjungti, išjungti veidrodį (todėl nereikia rūpintis papildomu jungikliu), reguliuoti šviesos intensyvumą (10-100%), spalvos temperatūrą.

Naudojamas 5mm aukštos raiškos sidabrinis veidrodis be vario

Tokio veidrodžio kaina didesnė, tačiau jis yra žymiai patvaresnis nei įprastas, be jokių oksidantų ir be aštrių kraštų.

IP44 vandeniui atsparus įvertinimas

Šie veidrodžiai puikiai tinka vonios kambariams. Nesijaudinkite, jei šiek tiek aptaškysite veidrodį – tai visiškai saugu.

Atsparus dūžiams

Netyčia sudaužius veidrodį, jis nedūžta „į šipulius”, veidrodžio šukės neišsibarsto, o grūdintas stiklas trupa be jokių aštrių atbrailų.

Labai paprastas pakabinimas

Jums net nereikia būti šios srities profesionalu! Taip pat daugumą mūsų veidrodžių galima kabinti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, kas išplečia galimybes naudoti veidrodį.

Prabanga slypi paprastume

Didžiausią reikšę teikiame kokybei ir Jūsų – pirkėjų patirčiai. Kiekvienas mūsų produktas pereina griežtus patikrinimus tam, kad galėtumėte mėgautis aukščiausios kokybės produktu ilgą laiką. Kuriant dizainą, ypatingą dėmesį skiriame kokybei, stiliui, funkcionalumui už prienamą kainą, nes prabanga slypi paprastume!

Minimalistinis dizainas

Mūsų siūlomi veidrodžiai yra neperkrauti nereikalingomis detalėmis. Tai – prabangi interjero detalė Jūsų naujuose namuose.